درباره ما

شرکت مهندسی بامداد صنعت پاسارگاد  با همت جمعی از متخصصین داخلی با  هدف ارائه مناسبترین راهکار جهت پیاده سازی راهکارهای جامع امنیتی  مبتنی بر شناسه زیست فن آوری Biometric (تشخیص چهره، اثر انگشت و… ) و فن آوری RFID و سیستم های کنترل و نظارت، در سال 1388 تاسیس گردید.

31

طراحی و اجرای تخصصی سیستم های مدیریت و کنترل تردد و دسترسی ، حضور و غیاب ، نظارت تصویری، حفاظت پیرامونی و سیستم های مرتبط با آنها با محوریت دانش و تخصص و بر پایه رفتار صادقانه و حرفه ای با مشتریان، بنیاد فعالیت های شرکت بامداد صنعت پاسارگاد را تشکیل می دهد.

فضای رقابتی موجود در فعالیت های سازمانی و اقتصادی باعث گردیده است تا سازمانها برای ماندگاری و پیشرفت دراین عرصه هر روز به فکر نوآوری ، تغییرات و بهبود ها باشند. بخش عمده ای از موفقیت سازمانها درگرو بکارگیری تکنیک ها و مبانی مدیریتی است که امروزه جزء لاینفکی از محتوا و دارایی یک سازمان به شمار می رود. نقش سیستمهای نوین مدیریتی امروزه از اهمیت دو چندانی برخوردار است که نه تنها به عنوان یک مزیت رقابتی بلکه به عنوان یک الزام بشمار می­روند.

موفقيت تمامی سازمانها به توانايي آنها در پیاده سازی برنامه های مصوب و حفاظت از دارائی های فیزیکی و مجازی آنها وابسته است. نظارت بر حُسن انجام تمامی مراحل برنامه شامل مصوبات، دستورات ،الزامات، درخواست ها و … سهم به سزائی در موفقیت برنامه ها و استخراج نتایج مطلوب و دستیابی به اهداف سازمانی بر عهده داشته و حراست از دارائی های سازمان جز لاینفک وظایف سازمانی است . فن آوری اطلاعات به همراه دانش های نوین، ابزاری در اختیار مدیران قرارداده که به وسیله آن بتوانند با کمترین هزینه بیشترین نظارت و کنترل را در انجام  فرایندهای کاری مجموعه خویش پیاده سازی نمایند. این ابزار در سطوح مختلف و کاربرد های متفاوت راهگشای مشکلات مدیران می باشد . از جمله این ابزار سیستم های کنترل دسترسی و نظارت بر تردد می باشد که نسل نوین  این تجهیزات به کمک دانش بیومتریک و فن آوری اطلاعات توسط شرکت بامداد صنعت پاسارگاد و با همکاری تولید کننده های معتبر جهانی ارائه می گردد .